Цікаві факти про «Монополію. Тут і зараз»: Світова версія
Спільна у Монреалю та Риги не лише темно-синя група власності, а також пристрасть до зимового хокею, котрий є спортом № 1 у обох містах, жителі яких люблять дивитися його і самі грають у нього. Насправді, один студент Університету МакГілла у Монреалі першим написав правила гри у хокей 1875 року. Сьогодні Монреаль уславлений своєю хокейною командою «Монреаль Канадієнс», а Рига – своїм хокейним клубом «Динамо Рига». – Вайра Віке Фрейберга, шостий президент Латвії і перша жінка-президент у цій країні, отримала ступінь доктора філософії в Університеті МакГілла у Монреалі. Її президентський термін скінчився 2007 року.
Десять з міст, котрі входять до гри, приймали у себе Олімпійські ігри, включаючи Монреаль (1976 р.). Світло-синя група міст є найбільш «спортивною» у грі, а три міста з цієї групи власності приймали у себе літні олімпійські ігри: Атени (2004 р.) Барселона (1992 р.) та Токіо (1964 р.).
«Монополія. Тут і зараз: Світова версія буде продаватися у більш, ніж 50 містах та на 37 мовах.
Дві країни отримали право включити до гри більш, ніж одне своє місто: Канада та Китай. Канадські міста – Монреаль, Торонто та Ванкувер. Китай представлено Бей джином, Шанхаєм та Гонконгом.
Існує лише одна «кольорова» мовна група – червона група власності. Англійська мова є основною у трьох містах цієї групи: Лондоні, Нью-Йорку та Сіднеї.
Просто звіть їх братами! Пурпурова група власності – дім міст-побратимів. Торонто – побратим Києва та Стамбула, котрі тепер є його сусідами й у грі.
Найбільш населене місто у грі – Шанхай з населенням у 18,4 мільйони мешканців. А найменша кількість населення у Гдині, де його кількість становить 252 443 чоловік.
Літо спекотне у багатьох містах гри, але найвища літня температура у Гонконзі – 33 градуси за Цельсієм (92 градуси за Фаренгейтом) у липні. Монреаль – найхолодніше місто взимку. Його середня температура у січні сягає 16 градусів за Цельсієм (4 градуси за Фаренгейтом) .
У традиційній грі «МОНОПОЛІЯ» проспект Карла Маркса у Дніпропетровську має найбільшу площу власності. У новій версії за цим показником його обігнав Лондон.
У багатьох містах, котрі увійшли до гри, є багато хмарочосів. Найвищий хмарочос – у Тайпеї. Він зветься «Тайпей 101» і його висота сягає 449 метрів, а в Торонто знаходиться найвища у світі башта, висотою 553 метри. Гонконг містить найбільшу кількість хмарочосів – 7 681.
Протягом голосування канадці виявили найбільший ентузіазм, там голосувало найбільше мешканців за їхні три міста, котрі і увійшли до гри.
Міста з брунатної ділянки власності. Туди увійшли Тайпей та Гдиня шляхом письмового голосування. Міста з найбільшою кількістю голосів у письмовому голосуванні дістали право на бонусне голосування у березні 2008 року. Два міста, котрі дали найбільшу кількість голосів, отримали власну ділянку у грі.
Якби ви змогли відвідати усі три міста з кожної кольорової групи власності під час світової подорожі, то відвідини міст помаранчевої ділянки (Шанхай, Ванкувер, Рим) вимагали б подолати між ними загальну відстань у 25 100 повітряних миль (40 390 кілометрів). За контрастом, подорож між містами зеленої групи власності (Кейптаун, Бєлград, Париж) вимагала б подолання найменшої відстані – лише 7 850 миль (12 633 кілометри).
Три ділянки власності тепер будуть відвідуватися гравцями частіше, оскільки їх туди скеровуватиме Об’єднаний Благодійний Фонд та Карта Випадковостей (Несподіванок). Це Монреаль, Лондон та Стамбул.
Валюта «Монополії. Тут і зараз»: у Світовій версії це Монопольний долар, котрий тепер позначено новим символом – великою літерою «М» з двома горизонтальними лініями посередині.
Міст, котрі не є китайськими, але мають власні «Китайські містечка», у грі аж вісім. Оранжева ділянка, крім Шанхаю, включає до себе Ванкувер, у котрому найбільше «китайське містечко» у Канаді і друге за розміром у Північній Америці. Крім того, туди увійшов Рим, у котрому «Китайське містечко» включає у себе сотні китайських ресторанів та крамничок.
Немає коментарів:
Дописати коментар